Referencje

Serdecznie dziękujemy Paulinie i Marcinowi za pomoc w przygotowaniu naszego ślubu i wesela. Jesteśmy zachwyceni Waszą rzetelnością i profesjonalizmem. Nasi goście byli zachwyceni.

Milena i Paweł

Wesele było zorganizowane w nowoczesnym stylu przy zachowaniu staropolskiej tradycji. Jesteśmy w stu procentach zadowoleni z przygotowanej uroczystości. Współprace z tą firmą polecamy każdemu.

Lucyna i Tomasz

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Przestrzegają ustalonych terminów realizacji przyjęcia. Byli dla nas wsparciem od początku przygotowań do samego wesela, dzięki czemu wszystko przebiegło bezstresowo.

Aneta i Michał

Decydując się na zlecenie organizacji ślubu i wesela najważniejsze było dla nas, żeby firma, która świadczy usługi konsultacyjne przedstawiła nam innowacyjne pomysły na wesele. Musimy przyznać, że ten wymóg został całkowicie spełniony. Nasze wesele zorganizowane przez Was to uroczystość, która będzie wspominana latami. Dziękujemy.

Olga i Miłosz

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić agencje ślubną Wedding Design. Mimo, że od wesela minęły już dwa lata z wielką przyjemnością wspominamy ten cudowny dzień. Wszystko przygotowane było na najwyższym poziomie.

Izabela i Tomasz

Bez waszej pomocy to wesele nie byłoby tak cudowne. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Goście by bardzo zadowoleni. Czego więcej chcieć? Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Marlena i Andrzej

Pan Marcin jest młodą, kreatywną osobą. Współpraca przebiegała bez najmniejszych zarzutów. Natomiast my mogliśmy się skupić na przeżywaniu najpiękniejszych chwil w naszym życiu.

Żaneta i Łukasz

Na początku wahaliśmy się czy skorzystać z usług agencji do organizacji ślubu i wesela. Jednak już na początku współpracy okazało się, że nasze obawy były nieuzasadnione. Dzięki wam zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy na organizacji.

Aleksandra i Marcin

Agencja Wedding Design to rzetelna i profesjonalna firma. Świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli szukacie firmy organizująca śluby i wesela, oferta tej agencji jest przeznaczona dla Was. Na pewno spełni wasze oczekiwania

Dorota i Patryk